Придбати Блок живлення для систем відеоспостереження Kraft Energy PSU-1203LED
Тип виконання - монтажний, Вхідна напруга - 190-265В, Вихідна напруга - 10.2 В, 10.5 В, 11 В, 12 В, 13 В, 14 В, Матеріал корпусу - метал, Вихідний струм - 3 А, захист від короткого замикання, тепловий захист, захист від глибокого розряду АКБ
Опис PSU-1203LED - це джерело для безперебійного електроживлення, який здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики і багато інших пристроїв, які мають вхідна напруга 12В. Габарити боксу дозволяють встановити всередину акумуляторну батарею до 7 Ач. Має захист від короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, тепловий захист.