Придбати Блок живлення для систем відеоспостереження Ritar RTPSP60-12
Тип - вилочний, Вхідна напруга - 100-240В, Вихідна напруга - 12 В, Вихідний струм - 5 А, Вихідна потужність - 60 Вт, 5.5 х 2.5, Формат перетворення - імпульсний, 1 м, IP40, Матеріал корпусу - пластик, 170 г
Опис <p><b>Імпульсний блок живлення Ritar RTPSP60-12</b> - подасть енергію і стабілізує напругу в світлодіодних стрічках, системах відеоспостереження, освітлення та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність і термін експлуатації пристроїв! <b>Адаптер Ritar RTPSP60</b> - твій правильний вибір!<br><br><b>Характеристики:<br></b>• Вхідна напруга: 100 ~ 240В<br>• Вихідна напруга: 12 В<br>• Вихідний струм: 5 А<br>• Штекер: 5.5 / 2.5<br>• Довжина шнура живлення: 1 м<br>• Тип корпусу: ABS, колір чорний<br>• Робоча температура: 0 - 45 ° С<br>• Рівень захисту IP 40<br>• Кількість в упаковці:<br>- блок живлення - 1 шт.</p>